2 sty 2013

[ERROR] Publikacja Skryptu. :(

Witajcie, przykro mi to pisać lecz co do skryptu o którym była mowa w poprzedniej notce nie zostanie on w aktualnym czasie opublikowany. Chwilowo mam wersję Rozszerzoną czyli płatną w przypadku wersji podstawowej wynikło parę błędów które muszę teraz naprawić wcześniej je lokalizując.

Możliwe iż jest to spowodowane pewną funkcją która cóż musi być w skrypcie jako iż jest to wersja podstawowa więc musi mieć parę zmian w jej działaniu a dokładnie tyczy się to zapisywania danych na podstawie sesji (Utrzymywane do wyłączenia przeglądarki) w przypadku rozszerzonej te dane przetrzymywane są lokalnie aby gdzieś nam nie zniknęły.

Co w nich jest przetrzymywane możecie się pytać cóż chwilowo wam na to nie odpowiem lecz nie macie się co martwić wasze konta będą bezpieczne przy czym jedynie napisze iż przy logowaniu zapisuje email (LOKALNIE) aby skrypt w wersji podstawowe jak i rozszerzonej działał poprawnie. Do czego jest ten email potrzebny to już moja sprawa. ;) Reszta danych jakie są przechowywane to aktualnie moja sprawa. ;)

Pozdrawiam i postaram się wypuścić owy skrypt jak najszybciej.

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

ta naprawic. szumu tylko narobiles i tyle. xd

Prześlij komentarz