8 paź 2012

[PhotoShop] Trochę info. ;)

Siemka. ;)

Wiecie czasami tak czytam informacje na grupach Poszkole i się zastanawiam skąd bierzecie nieraz tyle pomysłów iż PS wam nie działa przez co dochodzę do wniosku iż połowa z was nawet nie umie się nim posługiwać. Tak dokładnie zaraz napiszę dokładnie o co chodzi:No cóż wielu z was pobiera wersję Portable a posiada zapewne Windowsa Vistę bądź 7. :) W przypadku tych Windowsów MUSICIE uruchamiać PSa za pomocą konta Administratora oraz funkcji "Uruchom jako Administrator". Czyli tak owszem nie może być to konto z ograniczeniami chyba że posiadacie hasło do konta Administratora ale to już inna bajka nie pomogę wam w tym jeśli go nie znacie.

Kolejnym powodem jest to iż większości z was zapewne wykrywa wersję Portable jako Virusa. :( Jeśli jednak posiadacie wersję pobraną z mego bloga zapewniam was iż wasz AntyVirus jedynie wariuje w przypadku Cracków. Tak no cóż AntyVirusy mają to do siebie iż potrafią wykrywać potencjalnie groźne oprogramowanie tyle że czasem się mylą jak to się mawia "Nie ma człowieka nie omylnego" i tak samo jest w przypadku komputerów jak i ich oprogramowania.

Tak to są dwa najczęstsze powody dla których to nie działa wam PhotoShop oczywiście to nie są wszystkie powody ale cóż mam nadzieję iż chociaż te dwa punkty przybliżą wam co może być nie tak. :) Aaa dodam jeszcze jedno jeśli chcecie włączyć jako Administrator to polecam kliknąć PRAWYM PRZYCISKIEM MYSZY na plik .exe od PhotoShopa i tam pojawi się funkcja "Uruchom jako Administrator" w przypadku Win Vista oraz 7.

A teraz jak coś jeszcze raz linki do notek z PhotoShopem:

PhotoShop zbiór
PhotoShop CS6

To chyba wszystko na dziś więc życzę miłej nocki. :) Sija

Pozdrawiam Grim Sk0rp10n. ;)

1 komentarze:

Naomi pisze...

Dziękuję za wyjaśnienia, aczkolwiek ja tych problemów nie mam, ale przezorny zawsze ubezpieczony. ;3

Prześlij komentarz